Skoč na obsah Skoč na menu
Hore 

StVPS - Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Vstup do zákazníckej sekcie

Môj zákaznícky
účet
Zavolajte nám 0850 111 234 Napíšte nám Vaše otázky Formulárena stiahnutie Plánovanéodstávky StVPS hlásené havárie vody

Svetový deň vody 2010

17. marca 2010  

Bezplatná analýza pitnej vody pri príležitosti Svetového dňa vody 

Pre obyvateľov stredoslovenského regiónu ponúka Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. (StVPS, a.s.) pri príležitosti Svetového dňa vody možnosť bezplatnej  analýzy pitnej vody z individuálnych zdrojov (pre prvých 40 záujemcov). Rozbory vody na vybrané parametre (pH, vodivosť, dusičnany, železo, vápnik, horčík) sa budú realizovať v jednotlivých laboratóriách pitných vôd – Banská Bystrica, Lučenec, Prievidza (viac informácií na www.stvps.sk). 

Školy aj široká verejnosť  majú možnosť osláviť tento rok Svetový deň vody priamo pri zdroji ak využijú ponuku StVPS, a.s. a v týždni od 22. do 26. marca 2010 navštívia vybrané objekty čistiarní odpadových vôd, úpravní vôd a vodné zdroje v pôsobnosti StVPS, a.s. Okrem prehliadky objektov je zabezpečený odborný výklad, informačné materiály o kvalite vody a zlosovateľný kvíz.  

V obchodnom centre EURÓPA SC v Banskej Bystrici sa 21.03.2010 od 9:00 do 17.00 hod. uskutoční prezentácia, kde sa verejnosť dozvie viac o kvalite vody, vlastnostiach vody, o tom ako vodu šetriť a ako ju chrániť. K dispozícii budú aj aktuálne informácie o nových službách a produktoch  pre zákazníkov poskytovaných Stredoslovenskou vodárenskou prevádzkovou spoločnosťou, a.s..