Skoč na obsah Skoč na menu
Hore 

StVPS - Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Vstup do zákazníckej sekcie

Môj zákaznícky
účet
Zavolajte nám 0850 111 234 Napíšte nám Vaše otázky Formulárena stiahnutie Plánovanéodstávky StVPS hlásené havárie vody

Mestá okolo sveta - nová súťaž v roku 2008

V súťaži Mestá okolo sveta  určenej školským kolektívom základných škôl prehovorilo prostredníctvom detských prác mesto. Mesto, ktoré chce žiť v harmónii s planétou aj s jej obyvateľmi. Chce ľuďom v budúcnosti ponúknuť to najlepšie, ale zároveň chce, aby sa k nemu obyvatelia správali s úctou a starali sa oň.

 

Deti tvorili dva obrázky, v ktorých predstavili mesto súčasné a mesto budúcnosti. K obrázkom napísali krátky príbeh, ktorým mesto rozprávalo svoje želania.

 

Príručka pre učiteľa - ukážka

Zošit pre žiakov - ukážka

Zasadnutie poroty 


Vodovoda

Cieľom projektu, určeného žiakom a pedagógom 2. stupňa základných škôl  bolo  okrem propagácie pitnej vody z vodovodu ako nápoja každodennej spotreby a environmentálnej náhrady balenej vody aj redukcia odpadu z plastových obalov. Hlavnou aktivitou bolo  vytvorenie inovatívnej reklamnej kampane na školách zameranej na zvýšeniu dopytu po vode z vodovodu. Súčasťou projektu bol  prieskum , kurzy pre učiteľov k téme monitoringu vody a vedenia reklamných kampaní.  Najlepších 5  návrhov informačných kampaní bolo ocenených finančným darom potrebným na realizáciu kampane.

Leták VodoVoda

Nálepka VodoVoda

Plagát VodoVoda